E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Motor bez četkica istosmjerni Motor

110ZW3S serija

110ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 110ZW3S SeriesProduct Uvod: 110ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 110zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 110zw3s seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 110ZW3S serije

Proizvod Uvod: 110ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Broj polova
8
Broj faza
3
Nazivni naponVDC310170310170170170170
DopuštenoO/MIN3000300030002000240020002400
Kontinuirano kabina momentaN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nazivnim momentomN.m224667.167.16
Nazivne snageW62562512501250150015001800
Okretni momentN.m661217.9117.9121.4821.48
Vrh trenutneA814.514,731.537,537,545
Momenta konstantaNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Natrag E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653.153.162.96
Inercija rotorag.c㎡1.91.93.3555.95.9
Dužine tijelamm125125155185185210210
Raspon naponaVDC48 ~ 310
Brzine vrtnjeO/MIN1000 ~ 3000
TežinaKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd