E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA35 Motor bez četkica istosmjerni Motor

90ZW3S serija

90ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 90ZW3S SeriesProduct Uvod: 90ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 90zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 90zw3s seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 90ZW3S serije

Proizvod Uvod: 90ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Broj polova
4
Broj faza
3
Nazivni naponVDC244848484848310310
DopuštenoO/MIN40004000200060002000400020006000
Kontinuirano kabina momentaN.m0,60,81.21.21.71.72.82.2
Nazivnim momentomN.m0,50,7111.61.52.52
Nazivne snageW2092932096283356285241256
Okretni momentN.m1.52.1334.84.57.56
Vrh trenutneA17.324,217,43527.851,86.614,7
Momenta konstantaNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
Natrag E.M.FV/KRPM9.29.218.249,0618.249.2120.343.3
Inercija rotorakg.c㎡0.450,60,90,92.12.12,952,95
Dužine tijelamm68758888108108136136
Raspon naponaVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Brzine vrtnjeO/MIN2000 ~ 6000
TežinaKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi

Par: 40ZYT serija

Sljedeći: ne

Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd