E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA34 Motor bez četkica istosmjerni Motor

86ZW3SA serija

86ZW3SA serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 86ZW3SA SeriesProduct Uvod: 86ZW3SA serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 86zw3sa serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 86zw3sa seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 86ZW3SA serije

Proizvod Uvod: 86ZW3SA serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Broj polova
4
Broj faza
3
Nazivni naponVDC24484831048310
DopuštenoO/MIN200040002000600020006000
Kontinuirano kabina momentaN.m0,840,841,681,682,522.2
Nazivnim momentomN.m0,70,71.41.42.12
Nazivne snageW1472932938794401256
Okretni momentN.m2.12.14.24.26.36
Vrh trenutneA252424.710.83615,4
Momenta konstantaNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
Natrag E.M.FV/KRPM8,99,251841.318,541.3
Inercija rotoraKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Dužine tijelamm71719898125125
Raspon naponaVDC12 ~ 310
Brzine vrtnjeO/MIN2000 ~ 6000
TežinaKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd