E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA23 Motor bez četkica istosmjerni Motor

57ZW3Y serija

57ZW3Y serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 57ZW3Y SeriesProduct Uvod: 57ZW3Y serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 57zw3y serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 57zw3y seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 57ZW3Y serije

Proizvod Uvod: 57ZW3Y serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice57ZW3Y54A2057ZW3Y54A4057ZW3Y54A6057ZW3Y74A2057ZW3Y74A4057ZW3Y74A6057ZW3Y94A2057ZW3Y94A4057ZW3Y114A2057ZW3Y114A40
Broj polova
4
Broj faza
3
Nazivni naponVDC24
DopuštenoO/MIN2000400060002000400060002000400020004000
Kontinuirano kabina momentaN.m0,190,190,190.3840.3840.3840,540,540,720,72
Nazivnim momentomN.m0,160,160,160,320,320,320.450.450,60,6
Nazivne snageW33.567100.56713420194188125251
Okretni momentN.m0,480,480,480,960,960,961.351.351.81.8
Vrh trenutneA5,5811.116,711.122.233,315,631,220,841,6
Momenta konstantaNm / A0, 0810,0450.0280, 0810,0450.0280, 0810,0450, 0810,045
Natrag E.M.FV/KRPM8,574.838,574.838,574.88,574.8
Inercija rotorag.c㎡60,560,560,5113113113181.5181.5242242
Dužine tijelamm5454547474749494114114
Raspon naponaVDC12 ~ 6012 ~ 6012 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 6024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 16024 ~ 160
Brzine vrtnjeO/MIN2000 ~ 6000
TežinaKg0,50,50,50,750,750,75111,251,25
Hot Tags: 57zw3y serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi
Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd