E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor bez četkica istosmjerni Motor

42ZW3SA serija

42ZW3SA serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 42ZW3SA SeriesProduct Uvod: 42ZW3SA serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 42zw3sa serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 42zw3sa seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 42ZW3SA serije

Proizvod Uvod: 42ZW3SA serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Broj polova

8

Broj faza

3

Nazivni naponVDC

24

DopuštenoO/MIN100030004000100030004000100030004000
Kontinuirano kabina momentaN.m0.0960.0960.0960,190,190,190.280.280.28
Nazivnim momentomN.m0,080,080,080,160,160,160.240.240.24
Nazivne snageW8.32533,216,650672575100
Okretni momentN.m0.240.240.240.570.570.570,720,720,72
Vrh trenutneA1.33.95.22.67,810.43.911.7215.63
Momenta konstantaNm / A0.1620,060,0450.1620,060,0450.1620,030,045
Natrag E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Inercija rotorag.c㎡242424484848727272
Dužine tijelamm464646626262787878
Raspon naponaVDC12 ~ 48
Brzine vrtnjeO/MIN1000 ~ 4000
TežinaKg0,30,30,30.440.440.440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi

Par: 57ZW3Y serija

Sljedeći: 22JX5K-22ZY38B

Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd