E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Motor bez četkica istosmjerni Motor

42ZW3S serija

42ZW3S serija

Serija proizvoda: motor bez četkica DC MotorProduct naziv: 42ZW3S SeriesProduct Uvod: 42ZW3S serija == za više informacija: ==

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd je jedan od najboljih razini Kina 42zw3s serije proizvođača i dobavljača, kao profesionalna tvrtka, naša tvornica je uvijek u stanju proizvesti 42zw3s seriju proizvode dobre kvalitete i cijene. Dobro došli da kupuju proizvode od nas.

Serija proizvoda: motor bez četkica DC motora

Naziv proizvoda: 42ZW3S serije

Proizvod Uvod: 42ZW3S serija

=== Za više informacija: ==


ModelaJedinice

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Broj polova
8
Broj faza
3
Nazivni naponVDC24
DopuštenoO/MIN200040008000200040008000200040008000200040006000
Kontinuirano kabina momentaN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440,2250,2250,2250,30,30,3
Nazivnim momentomN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
Nazivne snageW132652265210439,57915852,5105157.5
Okretni momentN.m0,190,190,190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
Vrh trenutneA2.75.410.85.310.621.27.2514.529102030
Momenta konstantaNm / A0.0740,0350,020.0740,0350,020.0740,0350,020.0740,0350.028
Natrag E.M.FV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Inercija rotorag.c㎡242424484848727272969696
Dužine tijelamm414141616161818181101101101
Raspon naponaVDC12 ~ 48
Brzine vrtnjeO/MIN2000 ~ 8000
TežinaKg0,30,30,30.450.450.450,60,60,60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s serija, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, kupi, proizvodi

Par: 33ZW3Y serija

Sljedeći: 86ZW3S serija

Srodni proizvodi
Copyright © Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd All rights reserved.

Nair prijedlog tehnologije Co, Ltd